Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawą

Przedszkole Nr 1
im. Janusza Korczaka
w Bełżycach

Kadra przedszkola

Kadra przedszkola w roku szkolnym 2016/17

Dyrektor przedszkola:

Jolanta Barszcz-Skowronek

 

Nauczyciele-wychowawcy grup:

gr. I - Edyta Maliborska, Mariola Masternak

gr. II - Małgorzata Suchora

gr. III - Urszula Kijewska, Jolanta Barszcz-Skowronek

gr. IV - Bożena Dziewicka, Agnieszka Adamczyk

gr. V - Anna Pokładek, Jolanta Karaś

gr. VI - Ewa Paśnik, Edyta Józefczak (od 1 stycznia 2017)

gr. VII - Beata Badowska

gr. VIII - Urszula Lipniewska, Elżbieta Bakalarz 

 

Nauczyciele specjaliści: 

Logopeda - Anna Olszak

Terapia pedagogiczna - Jolanta Karaś, Anna Pokładek

Rytmika, muzykoterapia - Urszula Wnuk

Katecheza - Bożena Dziewicka (od 20 lutego 2017)

Język angielski - Agnieszka Adamczyk

Gimnastyka ogólnorozwojowa - Justyna Giza

Psycholog - Barbara Kufel 

Oligofrenopedagog - Anna Mazurek

Nauczyciel wspomagający - Anna Mazurek

 

Pracownicy administracji:

Grażyna Madej - sekretarz przedszkola

Wioletta Bukowska - starszy intendent

Olga Matyjasik - główny księgowy

 

Pracownicy obsługi:

Zdzisław  Jęczeń - konserwator

Alina Szyszko - starsza woźna oddziałowa

Joanna Masierak - starsza woźna oddziałowa/pomoc nauczyciela

Alina Hałas - starsza  woźna oddziałowa

Urszula Wójtowicz - starsza  woźna oddziałowa

Iwona Krzyżanek - starsza woźna oddziałowa

Teresa Zawół - kucharz

Dorota Plewik  - pomoc kuchenna

Leszek Szichowicz - pracownik gospodarczy

Barbara Gustyn - pomoc kuchenna 

 

Stażyści z Powiatowego Urzędu Pracy z gwarancją pracy:

Ilona Pietras

Danuta Wójtowicz

Dorota Majewska

Teresa Kręgiel

Izabela Wójcik-Fryc

 

Kadra przedszkola w roku szkolnym 2015/16

Dyrektor przedszkola:

Jolanta Barszcz-Skowronek

 

Nauczyciele-wychowawcy grup:

gr. I - Bożena Dziewicka, Urszula Kijewska

gr. II - Elżbieta Bakalarz, Urszula Lipniewska

gr. III - Ewa Paśnik, Jolanta Barszcz-Skowronek

gr. IV - Beata Badowska, Małgorzata Suchora

gr. V - Anna Pokładek, Agnieszka Adamczyk

gr. VI - Jolanta Karaś

gr. VII - Edyta Maliborska

 

Nauczyciele specjaliści: 

Logopeda - Anna Olszak

Terapia pedagogiczna - Jolanta Karaś, Anna Pokładek

Rytmika, muzykoterapia - Urszula Wnuk

Katecheza - Agnieszka Zięba

Język angielski - Agnieszka Adamczyk

Gimnastyka korekcyjna - Justyna Giza

Psycholog - Barbara Kufel 

Oligofrenopedagog - Jolanta Barszcz-Skowronek

Fizjoterapeuta - Małgorzata Stępień 

 

Pracownicy administracji:

Grażyna Madej - sekretarz przedszkola

Wioletta Bukowska - starszy intendent

Olga Matyjasik - główny księgowy

 

Pracownicy obsługi:

Zdzisław  Jęczeń - konserwator

Alina Szyszko - starsza woźna oddziałowa

Joanna Masierak - starsza woźna oddziałowa

Alina Hałas - starsza  woźna oddziałowa

Urszula Wójtowicz - starsza  woźna oddziałowa

Iwona Krzyżanek - starsza woźna oddziałowa

Teresa Zawół - kucharz

Dorota Plewik  - pomoc kuchenna

Magdalena Dalmata - pomoc kuchenna (zastępstwo za osobę nieobecną)

 

 

Stażyści z Powiatowego Urzędu Pracy:

Barbara Gustyn

Weronika Garach

Ilona Pietras

Katarzyna Bednarczyk

Teresa Kręgiel

Danuta Wójtowicz

Dorota Majewska

Mariola Masternak

 

Wolontariat:

Danuta Wójtowicz

 

 

 

Kadra przedszkola w roku szkolnym 2014/15

Dyrektor przedszkola:

Jolanta Barszcz-Skowronek

 

Nauczyciele:

gr. I - Bożena Dziewicka, Ewa Paśnik

gr. II - Beata Badowska, Edyta Maliborska

gr. III - Anna Pokładek, Aleksandra Król, Jolanta Barszcz-Skowronek

gr. IV - Jolanta Karaś, Małgorzata Suchora

gr. V - Urszula Kijewska

gr. VI - Urszula Lipniewska

gr. VII - Elżbieta Bakalarz

 

Nauczyciele specjaliści: 

Logopeda - Anna Boruch

Terapia pedagogiczna - Bożena Watras

Rytmika, muzykoterapia - Ewelina Oroń-Książek

Katecheza - Damian Żydek

Język angielski - Aleksandra Król

Gimnastyka korekcyjna - Justyna Giza

Psycholog - Barbara Kufel

 

Pracownicy administracji:

Grażyna Madej - sekretarz przedszkola

Wioletta Bukowska - starszy intendent

Olga Matyjasik - główny księgowy

 

Pracownicy obsługi:

Zdzisław  Jęczeń - konserwator

Alina Szyszko - starsza woźna oddziałowa

Joanna Masierak - starsza woźna oddziałowa

Alina Hałas - starsza  woźna oddziałowa

Urszula Wójtowicz - starsza  woźna oddziałowa

Iwona Krzyżanek - starsza woźna oddziałowa

Teresa Zawół - kucharz

Dorota Plewik  - pomoc kuchenna

Grażyna Wójtowicz - pomoc kuchenna (1/09/2014 - 30/10/2014)

 

Stażyści z Powiatowego Urzędu Pracy:

Barbara Gustyn

Irena Majkowska

Monika Jasińska

Magdalena Dalmata

 

 

 

Kadra przedszkola w roku szkolnym 2013/14

Dyrektor przedszkola:

Jolanta Barszcz-Skowronek

 

Nauczyciele:

gr. I - Anna Pokładek, Agnieszka Adamczyk

gr. II - Jolanta Karaś, Ewa Paśnik

gr. III - Elżbieta Bakalarz

gr. IV - Urszula Lipniewska, Bożena Dziewicka 

gr. V - Małgorzata Suchora, Beata Badowska

gr. VI - Edyta Maliborska, Bożena Dziewicka

gr. VII - Urszula Kijewska 

 

Nauczyciele specjaliści: 

Logopeda - Anna Boruch

Terapia pedagogiczna - Bożena Watras

Rytmika - Zbigniew Wiertel

Katecheza - Mateusz Dubaj

Język angielski - Agnieszka Adamczyk

Gimnastyka korekcyjna - Dorota Sadurska, w zastępstwie od 7/04/2014 roku - Justyna Giza

 

Pracownicy administracji:

Grażyna Madej - sekretarz przedszkola

Wioletta Bukowska - starszy intendent

Gabriela Dobrowolska - główny księgowy

 

Pracownicy obsługi:

Zdzisław  Jęczeń - konserwator

Alina Szyszko - starsza woźna oddziałowa

Joanna Masierak - starsza woźna oddziałowa

Alina Hałas - starsza  woźna oddziałowa

Urszula Wójtowicz - starsza  woźna oddziałowa

Iwona Krzyżanek - starsza woźna oddziałowa

Teresa Zawół - kucharz

Dorota Plewik  - pomoc kuchenna

Magdalena Rumińska - pomoc kuchenna

Anna Taramas - pomoc kuchenna

 

Stażyści z Powiatowego Urzędu Pracy:

Grażyna Wójtowicz - pomoc kuchenna

 

Kadra przedszkola w roku szkolnym 2012/13

Dyrektor przedszkola:

Anastazja Dorota Minik

 

 

Nauczyciele:

grupa I: Elżbieta Bakalarz, Urszula Kijewska

grupa II: Urszula Lipniewska, Bożena Dziewicka

grupa III: Beata Badowska, Małgorzata Suchora

grupa IV: Edyta Maliborska

grupa V: Anna Pokładek, Agnieszka Adamczyk

grupa VI: Jolanta Karaś

grupa VII: Ewa Paśnik 

 

Nauczyciele specjaliści:

Bożena Watras - terapia pedagogiczna 

Agnieszka Skubik - logopeda

 

Pracownicy administracji:

Grażyna Madej - sekretarz przedszkola

Wioletta Bukowska - starszy intendent

Gabriela Dobrowolska - główny księgowy

 

Pracownicy obsługi:

Zdzisław  Jęczeń - konserwator

Alina Szyszko - starsza woźna oddziałowa

Joanna Masierak - starsza woźna oddziałowa

Alina Hałas - starsza  woźna oddziałowa

Urszula Wójtowicz - starsza  woźna oddziałowa

Iwona Krzyżanek - starsza woźna oddziałowa

Teresa Zawół - kucharz

Dorota Plewik  - pomoc kuchenna

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )