Grupa VIII

Małgorzata Suchora - środa:16.00 -16.30

grupa VIII, w roku szkolnym 2018/19

8.00 – 13.00  REALIZACJA PODSTAWY PROGRAMOWEJ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Schodzenie się dzieci .Zabawy swobodne, zabawy przy niewielkim udziale nauczyciela, zabawy integracyjne; zabawy ruchowe.

Poniedziałek: Język angielski - 12.00 – 12.30

Wtorek: Zabawy logopedyczne w grupie – wtorek 12.00 – 12.30

Katecheza –12.30 – 13.00

Środa: Rytmika – środa 11.00 – 11.30

Gimnastyka ogólnorozwojowa – środa 11.30 – 12.00

Czwartek: Język angielski - 10.00 - 10.30

Piątek: Rytmika - 8.00 – 8.30

Katecheza – 11.30 – 12.00

Odpoczynek poobiedni (zabawy relaksacyjne, czytanie literatury dziecięcej); gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne,  plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dziecka; praca indywidualna;  przygotowanie do podwieczorku

Dzień Przedszkolaka 20.09.2018 r.

20 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka maszerując barwnym korowodem alejkami osiedla mieszkaniowego:

M. Suchora

ZADANIA DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZE WRZESIEŃ 2018

1. Nasze przedszkole…….........…………….…………. 03.09 - 07.09. 2018 r.
  2. Ja i moja grupa………….….............................. 10.09 - 14.09. 2018 r.
  3. Moja droga do przedszkola............................. 17.09 - 21.09. 2018 r.
  4. Idzie jesień przez las, park ..…...………............. 24.09 - 28.09. 2018 r.

6. Klasyfikowanie elementów według cech wspólnych.
Witamy w przedszkolu!

Witamy wszystkich przedszkolaków w nowym roku szkolnym 2018/19 i życzymy udanej zabawy i owocnej nauki.

panie z gr. VIII