Grupa VII

Witamy Rodziców i dzieci z grupy VII w nowym roku szkolnym 2018/2019 :)

Anna Pokładek

Anna Mazurek

Edyta Józefczak

Ramowy rozkład dnia w Przedszkolu Nr 1 im. Janusza Korczaka

w Bełżycach w roku szkolnym 2018/2019

7.30– 8.00

Schodzenie się dzieci: gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne, plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny  i społeczny dziecka.

Poniedziałek: Język angielski - 11.00 - 11.30

Wtorek: Religia 12.00 - 12.30, Logopedia 12.30 - 13.00

Środa:  Rytmika 9.30 -10.00, Gimnastyka ogólnorozwojowa 10.30 -11.00

Czwartek: Język angielski 12.00 - 12.30

Piątek: Religia 9.30 - 10.00 , Rytmika 11.00 - 11.30

Odpoczynek poobiedni (zabawy relaksacyjne, czytanie literatury dziecięcej); gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry  i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne,  plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dziecka; praca indywidualna;  przygotowanie do podwieczorku.

Gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne,  plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dziecka; pobyt w ogrodzie przedszkolnym

Zadania dydaktyczno - wychowawcze na miesiąc wrzesień

1. Moja grupa………….. ………...…. 03 - 07.09.2018
  2. To jestem ja ..………………..….... 10 - 14.09.2018
  3. Moja droga do przedszkola ……….17 - 21.09.2018
  4. Idzie jesień przez park, las ….……. 24 - 28.09.2018

6. Klasyfikowanie elementów według cech wspólnych.