Grupa VI

grupa VI w roku szkolnym 2018/19

Schodzenie się dzieci: gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne, plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny                       i społeczny dziecka.

Zajęcia kierowane prowadzone przez nauczyciela przedszkola i nauczycieli specjalistów, zabawy swobodne, praca indywidualna z dziećmi, w tym rewalidacja i pomoc psychologiczno-pedagogiczna, pobyt na dworze, przygotowanie do obiadu.

Przygotowanie do II śniadania,

II śniadanie

Poniedziałek: Język angielski – 12.30 – 13.00

Wtorek: Logopedia – 11.00 -11.30

Katecheza – 11.30 – 12.00

Środa: Gimnastyka ogólnorozwojowa – 10.00 – 10.30

Rytmika – 12.30 – 13.00

Czwartek: Język angielski – 8.00 – 8.30

Piątek: Rytmika – 10.00 -10.30

Katecheza – 10.30 – 11.00

Odpoczynek poobiedni (zabawy relaksacyjne, czytanie literatury dziecięcej); gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne,  plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dziecka; praca indywidualna;  przygotowanie do podwieczorku

URODZINY ZOSI - 17.09.2018r.

Dzisiaj 17. września świętowaliśmy piąte urodziny Zosi Żolik.

ZOSIU !

"Dziś jest taki dzień,
w którym smutki idą w cień,
a marzenia się spełniają
i otuchy dodają.
Każdy składa Ci życzenia:
szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Miłości i radości
oraz życia bez przykrości."

Zosiu 100 lat !!!

życzą dzieci i Panie z grupy VI

URODZINY KUBY - 6.09.2018r.

Dzisiaj 6. września świętowaliśmy piąte urodziny Jakuba Jośko.

KUBA !

Dużo słodkości, szczęścia, radości,
samych luksusów, milion całusów.
Niech odejdą precz gorycze
z głębi serca Tobie wszyscy życzą.
O czym myślisz, o czym marzysz
niech Ci w życiu się przydarzy!

Kuba 100 lat !!!

życzą dzieci i Panie z grupy VI

ZADANIA DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZE NA WRZESIEŃ

1. Nasze przedszkole…… …………….…………03.09 - 07.09. 2018 r.
  2. Ja i moja grupa………….….....................10.09 - 14.09. 2018 r.
  3. Moja droga do przedszkola.................. .17.09 - 21.09. 2018 r.
  4. Idzie jesień… przez las, park ..…...……… 24.09 - 28.09. 2018 r.

6. Klasyfikowanie elementów według cech wspólnych.
WITAMY PO WAKACJACH

Znalezione obrazy dla zapytania witamy w przedszkolu

Serdecznie witamy Dzieci i Rodziców w nowym roku szkolnym 2018/2019

Edyta Maliborska i Edyta Sobczyk- Wilkołazka