FORUM CZYTELNIKÓW

zapraszam do naszego Forum. Zachęcam do komentowania życia naszego przedszkola.

• Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści.
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
  • Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
  • Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających niniejsze postanowienia lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

Jolanta Barszcz-Skowronek

dyrektor przedszkola

Komentarze internautów
~ gość 15.11.2017 21:31
Fajnie w Waszym Przedszkolu! Dwa razy w tygodniu piątek! (przynajmniej w jadłospisie ;)
~ Babcia 16.11.2017 10:12
Bardzo proszę o zorganizowanie w przedszkolu Dnia Babci i Dziadka. Jestem przekonana, że każda babcia i każdy dziadek chcieliby zobaczyć i posłuchać jak ich wnuczę śpiewa i recytuje wierszyk specjalnie dla nich. Pamiętam jak dziadkowie moich dzieci przeżywali podczas takich uroczystości chwile radości, dumy i wzruszenia z występu swoich wnuków. My też chcielibyśmy doświadczyć takich przeżyć. Koncerty Noworoczne, chociaż przygotowywane z wielka pompą, nie wzbudzają wielkich emocji, a dziadkowie często wśród tylu dzieci nie rozpoznają swoich wnuków. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie wzięta pod uwagę. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
~ gość 17.11.2017 14:07
Zgadzam się z przedmówczynią, Koncert Noworoczny na wielkiej hali, z tłumem ludzi i ściskiem, nie oddaje tego samego, co kameralne imprezy w poszczególnych grupach. Ja, jako mama, również żałuję, że nie jest planowany Dzień Mamy.
~ Mama 17.11.2017 18:37
Bez przesady z tymi występami naszych dzieci, jasełka, koncert noworoczny i jeszcze dzień babci. Dzieci nie będą uczyć się
~ Mama 17.11.2017 18:41
Programu nauczania tylko na występy, dla nich to też stre
s i przeżycie. Na jasełkach zawsze mile widziani byli dziadkowie.
~ gość 17.11.2017 23:00
rzecz w tym, że te uroczystości można zorganizować zamiast koncertu noworocznego, który, mam wrażenie, organizowany jest głównie dla vipów, a nie dla rodziców.
~ Babcia 18.11.2017 17:26
Zgadzam się, że wstępy na wielkiej hali i dla tłumu anonimowych gości to dla dzieci wielki stres i przeżycie. Ale kameralny występ tylko dla swoich bliskich to zupełnie inne przeżycie zarówno dla dzieci jak i ich najbliższych.
~ gość 2 20.11.2017 10:48
Droga Mamo, a czy przygotowanie Dnia Babci i Dziadka to nie nauka?? Czy dzieci nie uczą się nowych wierszyków i piosenek o dziadkach, czy nie wykonują własnoręcznie laurek czy innych drobnych upominków, czy nie uczą się okazywania miłości i szacunku, kultywowania tradycji. Ileż pięknych treści wychowawczych można przekazać dzieciom podczas takiej uroczystości, a dziadkom sprawić wielką radość.
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick: