Samorządowe Przedszkole Publiczne

FORUM CZYTELNIKÓW

zapraszam do naszego Forum. Zachęcam do komentowania życia naszego przedszkola.

• Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści.
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
  • Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
  • Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających niniejsze postanowienia lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

Jolanta Barszcz-Skowronek

dyrektor przedszkola

Komentarze internautów
~ Mamma 10.04.2017 09:25
Czytając powyższy komentarz chciałabym zwrócić uwagę, że nie ma się czego wstydzić jeżeli ktoś porusza jakiś temat na forum bo widzi jakiś problem. Gorzej jest jeśli problemu się nie dostrzega bo nie dotyczy on własnego dziecka. Jeśli kogoś zdaniem wszystko jest ok to po co komentować? Czy forum przedszkola służy tylko wymianie nieuprzejmości? Jeśli tak to nie ma sensu dalej śledzić tego wątku.
~ rodzic z II gr 14.04.2017 10:17
Dziękuję pracownikom Przedszkola za upominek świąteczny w postaci babki wielkanocnej, to bardzo miły gest :) Pozdrawiam i życzę spokojnych świąt. Izabela D.
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick: