Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawą

Przedszkole Nr 1
im. Janusza Korczaka
w Bełżycach

FORUM CZYTELNIKÓW

 

Szanowni Państwo

 

 

zapraszam do naszego Forum. Zachęcam do komentowania życia naszego przedszkola.  

 

  • Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. 
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
  • Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
  • Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających niniejsze postanowienia lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

 

 

                                                                                                                           Administrator

 

                                                                                                                    Jolanta Barszcz-Skowronek

                                                                                                                        dyrektor przedszkola 

Komentarze internautów
~ mama 23.06.2017 16:54
Dyplom, który dostało moje dziecko nie jest PSEUDO DYPLOMEM!!! Został wydrukowany na papierze wizytowym, opieczętowany i z jest na nim śliczne zdjęcie mojego synka. Za kilkanaście lat będzie miał naprawdę uroczą pamiątkę.
Zdjęcie w białej koszuli u fotografa zrobię mu do legitymacji szkolnej, na dyplomie przedszkolaka wolę naturalne, nawet jeżeli bluzeczka jest poplamiona, a czuprynka potargana, w tym jego urok. Jestem jego mamą i nawet na zdjęciu z potarganymi włosami jest dla mnie najśliczniejszy!
~ gość 23.06.2017 17:25
Piszecie że nie ma imprez a kto z Państwa przychodził do pomocy jak były organizowane Koncert Noworoczny czy piknik
~ gość 23.06.2017 17:28
Oczywiście zawsze do pomocy była garstka rodziców ci sami a reszta tylko krytykuje i chce więcej imprez SMIECH
~ Gość 23.06.2017 17:40
Dziękujemy Paniom z gr V Pani Ani Pani Joli Pani Asi to były najlepsze cztery lata spędzone w przedszkolu. Ps a dyplomy są śliczne i zakończenie było ładne i wzruszające. Pozdrawiam.
~ mama 23.06.2017 17:45
Proszę nie mylić pojęć, bo nikt nie krytykuje pracy pań, jesteśmy wdzięczni za przygotowanie naszych dzieci na wczorajszy dzień jak również pracę z nimi przez cały czas uczęszczania do przedszkola. Chodzi o przeoczenie pewnych ważnych dla nas rodziców kwestii. I dotyczy to jednej grupy. Pozdrawiam.
~ użytkownik1 23.06.2017 18:23
Jakże łatwo przychodzi Państwu krytykowanie i ocenianie innych. Jakże to przykre i krzywdzące. Pani Ewa jest po udarze, wciąż jeszcze nie w pełni sił. Osobiście nie miałabym sumienia jechać do tak chorej osoby żeby podpisała dyplomy. Trzeba mieć jednak trochę taktu i wyczucia. Oprócz tego, jeśli się dobrze orientuję w kwestiach prawnych będąc na zwolnieniu nie może pełnić funkcji zawodowych, nie może więc się pod niczym podpisać. Nie oceniajmy byśmy oceniani nie byli! Czy osoby tak krytykujące i siejące zamęt i ferment na forum tak udzielały się w życiu przedszkolnym? Szczerze wątpię. Za cały rok ciężkiej pracy chciałabym podziękować Dyrekcji, która mimo licznym przeciwnościom losu od lat walczy o dobro dzieci pod każdym względem; wszystkim Paniom nauczycielom za owocną pracę, Paniom woźnym za oddanie z jakim podchodzą od dzieci, Paniom z sekretariatu, kuchni, Panom Zdzisiowi i Leszkowi i Rodzicom za współpracę. Bełżyce to takie religijne miasto, a wieje tu na forum nienawiścią, złośliwością. Po co? Gdzie Wasze miłosierdzie wobec drugiego człowieka. Cudownych wakacji:)
~ mama 23.06.2017 18:28
Nawet jeżeli w jednej z grup coś zostało przeoczone, to forum nie jest miejscem na roztrząsanie wewnętrznych spraw grupy. Z pewnością są na to lepsze sposoby.
Nie jest sztuką rozmawiać o problemach na forum pozostając anonimowym...
~ użytkownik1 23.06.2017 19:00
Dokładnie tak. Kiedy ja miałam sprawę do Dyrekcji to jak cywilizowany i kulturalny człowiek poszłam, przedstawiłam się, rozmawiałyśmy. Nie przyszłoby mi nawet do głowy anonimowo szykanować. To zwyczajny brak odwagi i kultury. Dobrze, że nic w necie nie jest zapominane, a administrator może sprawdzić adres IP...i na miejscu Pani Dyrektor sprawdziłabym , kto tak chce zaszkodzić Pani i całej placówce...może nie trzeba szukać daleko...I nawet apeluję do Pani, żeby to Pani sprawdziła...
~ gość 23.06.2017 19:20
Co to było za zakończenie roku żeby pani dyrektor w czasie roku szkolnego na wakacje jeździła i nie pożegnała się z dziećmi i rodzicami żeby wszystkie dzieci nie miały zakończenia roku tylko część jak nie wstyd pani jakoś w innych przedszkolach można zrobić normalny dzień matki,ojca babci i dziadka i to nie musi być wielka impreza bo pani dyrektor uznaje tylko imprezy na pokaz i takie przygotowuje. Wstyd pani dyrektor żeby się pani z nami nie pożegnała i z dziećmi . Paniom dziękuję za pracę i opiekę.
~ użytkownik1 23.06.2017 19:33
Proszę pójść do Dyrekcji i to powiedzieć, oficjalnie, a nie chować się pod nickiem. Żenada...brak odwagi i kultury. Jak się tak bardzo nie podoba to trzeba było szybciutko zabierać dziecko z tego wstrętnego przedszkola, od tej wiedźmy, do innego( szacun Pani Dyrektor, to sarkazm, Pani to zrozumie ale nie wiem czy...~gość zrozumie:))
~ użytkownik1 23.06.2017 19:36
a, i ~gościu...jakbyś uczestniczył czynnie w życiu przedszkolnym to wiedziałbyś, że Dyrekcja wakacji w lipcu i sierpniu nie ma, pracuje...
~ użytkownik1 23.06.2017 19:42
i powiem tak, nie potrzebni są wcale islamscy terroryści....z tego co czytam to katolicy powybijają się nawzajem nienawiścią, złośliwością, fałszem, obłudą i zakłamaniem i to w Bełżycach...Tylko po co? Jaki ktoś ma w tym interes?....Pani Dyrektor...Trzymam kciuki, żeby nie dała się Pani zastraszyć , wierzę w Pani mądrość...a Ci "niezadowoleni" to chyba bardzo blisko Pani jednak są...ech..." Strzeż mnie Panie Boże od przyjaciół moich bo z wrogami poradzę sobie sam"...mądre
~ mamusia 23.06.2017 19:51
I ja też trzymam kciuki. Użytkowniku masz rację, jakby rodzice uczestniczyli w życiu przedszkola bo wiedzieliby, że pewne imprezy są wpisane w kalendarz imprez z okazji 600lecia Bełżyc, i przedszkole musiało w nich uczestniczyć. Jeszcze więcej imprez Wam się marzy?...Te nauczycielki to na rzęsach będą chodzić tyle wszystkiego mają do roboty łącznie z papierami. Pomagacie jakoś?...A wymagać i żądać jest łatwo prawda?...co za ludzie...a właśnie, że Dyrektorka powinna Pojechać jeszcze raz na wakacje, ma prawo jak każdy, kiedy chce, z kim chce i jak chce... Wszystkim wolno mieć wakacje, urlopy, chodzić po kilka razy w roku na zwolnienia...a jej nie?..Uwielbiam Panią Pani Dyrektor, przez te kilka lat odwaliła Pani kawał świetnej roboty, pozdrawiam:)))
~ użytkownik1 23.06.2017 19:54
Właśnie, jeszcze zawalić je wszystkie łącznie z Dyrektorką robotą, żądaniami, roszczeniami...niech wszystkie po kolei mają udary z przemęczenia i stresu...Czy Ty gościu wiesz jaka to odpowiedzialna praca mieć 25 sztuk dzieciaków pod opieką, odpowiadać prawnie za ich zdrowie i życie?
~ mama 23.06.2017 20:42
Pohamujmy emocje, bardzo proszę, bo robi się nieprzyjemnie. Forum jest po to żeby się wypowiedzieć, ale w cywilizowany sposób. Każdy ma swoją rację i tego się trzymajmy.
~ użytkownik1 23.06.2017 20:46
Nieprzyjemnie to było na poprzedniej stronie, nawet bardzo
~ mama 23.06.2017 21:07
Ta strona też nie jest przyjemna. Czytając je obie nie wiem która bardziej dotkliwa i dla kogo. Myślę że nie potrzebnie pojawiły się wpisy odnośnie tego co dotknęło Panią Ewę, którą bardzo szanuję i z całego serca życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Emocje wzięły górę jak widać. Praca z dziećmi na pewno wymagaj i stresująca bo każde dziecko jest inne a grup liczne. Podziękowania i uznania należą się wszystkim paniom. A rację jak to w życiu bywa zawsze są po środku.
~ mama1 23.06.2017 21:31
Wpisy dotyczące Pani Ewy zaczęły się wczoraj, i też uważam, że niepotrzebnie. Bo to, że ktoś cierpi nie może być powodem by "dokopać" komuś innemu. Dzieci były zadowolone a to chyba było najważniejsze.
~ mama2 23.06.2017 21:47
Dziękuję wszystkim pracownikom przedszkola za cały rok ciężkiej pracy. Dziękuję też tym, którzy stanęli tu na forum w obronie Pani Dyrektor. Udanych wakacji
~ ciocia 24.06.2017 10:40
bardzo dziekuje za opieke nad dziecmi gr 2 pani malgosi ipikinik na dworze na zakonczenie roku
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick:
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )