Godło Polski umieszczone w tarczy, według wzoru i kolorystyki zgodnych z ustawą

Przedszkole Nr 1
im. Janusza Korczaka
w Bełżycach

FORUM CZYTELNIKÓW

 

Szanowni Państwo

 

 

zapraszam do naszego Forum. Zachęcam do komentowania życia naszego przedszkola.  

 

  • Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. 
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
  • Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
  • Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających niniejsze postanowienia lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

 

 

                                                                                                                           Administrator

 

                                                                                                                    Jolanta Barszcz-Skowronek

                                                                                                                        dyrektor przedszkola 

Komentarze internautów
~ Babcia 16.12.2017 19:16
Jasełka dzieci z grupy V piękne, wzruszające. Dziękuję Paniom za wspaniałą organizację.
~ mama B 18.12.2017 08:11
Jasełka cudowne dziękujemy pięknie P. Małgosi i P.Ani chociaż mój synek nic nie powiedział to i tak łezka radości i wzruszenia popłynęła
~ Mama z 5 gyr 18.12.2017 09:03
ja również Dziękuję Paniom za przygotowanie dzieci do jasełek jak i również całej oprawy...było wspaniale...Dziękuję
~ tata 18.12.2017 19:18
Dla p.Mazurek i p.Pokładek szacunek wielki i podziękowania za cudowny występ 7 grupy... niesamowite przedstawienie dzieciaczków. Wielkie brawa dla małych bochaterów za wzruszające chwilę... pełny szacunek...!!! Aby tak dalej drogie Panie...
~ mama 18.12.2017 21:38
Dziś wróciliśmy z Jasełek VII grupy wzruszeni, poruszeni, było niezwykle. Dzieci przygotowane wspaniale, zadowolone, uśmiechnięte, występ piękny, zaproszeni goście niecodzienni, dziękujemy!!!!!! Dziękujemy również za piękne słowa od nauczycielek i pani dyrektor. Pokazałyście poprzez ten występ jak bardzo oddane jesteście swojej pracy i naszym dzieciom :)
~ mama1 18.12.2017 21:49
Przyłączam się do podziękowań. Najwspanialsze było to, że dzieci były naprawdę szczęsliwe i radosne występując, dziękujemy bardzo
~ gość 19.12.2017 13:08
hmmm, na jasełkach w piątek w gr. V jakoś P. Dyrektor nie było, i nie było pięknych słów jak to było np. w gr VII, czyżby P. Dyrektor wybierała sobie dzieci na których występ się udaje???
~ zadowolona 19.12.2017 15:41
grupa VII gościła dziewczyny ze schroniska dla zwierzaków i Panią Dyrektor z Domu opieki z Matczyna (urywam spekulacje) , nasze Panie zorganizowały zbiórkę datków dla chorych dzieciaczków i bezdomnych zwierzaków, ładnie.
Wszystko dobrze i pięknie, wystarczająco.
Dziękujemy Paniom:)
~ Anna Mazurek 19.12.2017 16:35
Szanowni Państwo. Zwyczajowo, od lat, wszystkie grupy na ważne uroczystości grupowe zapraszają Panią Dyrektor. Grupa VII zaprosiła Panią Dyrektor, a ponieważ nie mogła na nim być, przekazała na nasze ręce list z życzeniami , który ja odczytałam. Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości to wystarczy przyjść zapytać a nie w okresie przedświątęcznym wprowadzać niemiłą atmosferę. A ja w imieniu swoim i p. Ani Pokładek z serca dziękuję Państwu Rodzicom z grupy VII za obecność, za ogranizację poczęstunku, za wszelką pomoc i każde miłe słowo, to nas bardzo motywuje do pracy, dziękujemy. Życzymy Państwu zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt:)
~ mama 20.12.2017 18:48
gościu.... przyszedłeś zobaczyć swoje dziecko, czy Panią Dyrektor? Naprawdę nie masz innych problemów w życiu, że na siłę musisz ich szukać? Ludziom nigdy nie dogodzi, wstyd....
~ Mama 20.12.2017 19:46
Serdeczne podziękowania dla Pani Bożeny Dziewickiej oraz Pani Dominiki Małek za wspaniałe przygotowanie dzieci
~ Mama 31.12.2017 00:25
Piękne jasełka w wykonaniu grupy VI Dziekujemy Pani Uli i Pani Edycie za trud włożony w przygotowanie oraz dzieciom za cudowny występ!!!
~ Mama 07.01.2018 22:41
Serdeczne podziękowania dla Pani Marioli i Pani Basi z grupy I za przygotowanie pięknych jasełek. Było wielkie wzruszenie, dzieciaczki zieciaczki ciaczki ślicznie wystąpiły.
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick:
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )