FORUM CZYTELNIKÓW

zapraszam do naszego Forum. Zachęcam do komentowania życia naszego przedszkola.

• Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści.
  • Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
  • Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
  • Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa powyżej bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających niniejsze postanowienia lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.

Jolanta Barszcz-Skowronek

dyrektor przedszkola

Komentarze internautów
~ Mama 17.05.2018 10:07
Drogi Rodzicu, po co te złośliwości....
Przecież też jesteś mamusią, mamą, lub tatą, tatusiem.
Pozdrawiam "mama"
~ Ania Mazurek 18.05.2018 11:30
Najserdeczniejsze gratulacje i uściski!!! Mariolu, , trzecie miejsce ( ważne, bo na podium:)) w PLEBISCYCIE KURIERA LUBELSKIEGO to zaszczyt, tym bardziej, że to Rodzice obdarzyli Cię tymi głosami a tym samym swoim zaufaniem. Gratuluję z serca:))
~ PBmama z I grupy 19.05.2018 09:14
Drodzy rodzice oburzemi wyjściem na stadion. Proponuję oprawić dzieci w złote ramki i powiesić na ścianie. W Gr.I p. Mariola wszystkich informowala żeby zabrać odzież chroniącą przed ewentualnym deszczem. Po powrocie ze stadionu faktycznie dzieci byly troche mokre ale zostaly przebrane i żadne z tego powodu nie ucierpiało. I nie widze powodu do wylewania żali. Niektórzy najchetniej wrzucali by dzieci przez okna do sali żeby nie musieli do przedszkola wchodzic a później maja problem ze o czymś nie wiedzą i nikt ich nie poinformowal. A tak na marginesie to nie jestem P. Dyrektor.
~ 19.05.2018 15:39
Drodzy mieszkańcy Bełżyc... jak Wam nie podoba się ta miejscowość to się wyprowadzić trzeba... nie szkalujcie ludzi ciężko pracujących... Ci co pracują to naprawdę nie mają czasu na zajmowanie się plotkami i bojdami... Bełżycki Narodzie...!!! Ogarnij się...!!! Bo dajesz świadectwo całej naszej gminie... czyli braku wykształcenia i kultury... wstyd mi za Was... odczepcie się od Przedszkola, zajmijcie się swoimi sprawami... A tak na marginesie P. Dyrektor... czas zamknąć ten plotkarski portal, skoro Mieszkańcy Bełżyc nie umieją z niego inteligentnie korzystać...!!!???
~ Anna Pokładek 24.05.2018 15:24
Gratuluję Ci Anno I - go miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na Esej o Twórczości Małego Dziecka organizowanym przez Festiwal Sztuki Małego Dziecka w Łodzi. Konkurs niezwykle trudny i wymagający a udało się. Twoje wnikliwe i nowatorskie spojrzenie na problemy małego człowieka zostało docenione. Życzę Ci by codzienna praca opiekuńczo-wychowawcza i terapeutyczna z dziećmi będzie nadal inspiracją do działalności literackiej, która jak widać daje efekty.
~ Gość12 28.05.2018 20:54
W komunikatach jest błedna informacja 2 czerwiec to sobota a w soboty przedszkole nie pracuje piatek to 1czerwiec
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick: