Grupa 9

Witamy Rodziców i Dzieci z gr. IX w nowym roku szkolnym 2021/2022 :)

Grupa IX, godz. 7.30 - 15.30

Zapraszam na konsultacje Edyta Józefczak:  wtorek godz. 10.00 - 10.30 pod numerem telefonu

81 517 20 85 / 665654725

(lub innym, wcześniej uzgodnionym terminie)

Konsultacje z psychologiem P. Elizą Skop: piątek godz. 14.30 - 15.00.

Konsultacje z logopedą P. Anną Boruch: wtorek godz. 8.30 - 9.00 pod numerem telefonu: 509 830 717

(lub innym, wcześniej uzgodnionym terminie).

Zapraszamy :)

Szanowni Rodzice

Serdecznie prosimy  o przygotowanie na 1 września następujących rzeczy dla dzieci: worek, ciapy, ubranie na zmianę (majtki, skarpety, koszulka, spodnie), chusteczki higieniczne pakowane po 100 szt w pudełkach (wyciągane) i chusteczki nawilżane.

Wszystko prosimy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.

Dziękujemy :)

Urodziny Kubusia :) 15/09/2021 r.

W dniu dzisiejszym swoje urodziny świętował razem z nami Kubuś.

Naszemu Jubilatowi odśpiewaliśmy  głośne"Sto lat" i złożyliśmy serdeczne życzenia.

Oczywiście były słodkie pyszności.

Drogi Kubusiu

Z okazji Twojego święta, jest ktoś kto o Tobie pamięta.

Pamięta o Tobie i śle Ci życzenia,
by spełniły się wszystkie Twoje marzenia.
Żyj w szczęściu i radości,

a uśmiech niech na Twej twarzy zawsze gości.

Dzieci i Panie z grupy przesyłają Tobie całusy :***

Alina Hałas

To jestem ja 06 - 10/09/2021 r.

Drugi tydzień nauki i dobrej zabawy  za Nami :)

Foto: E. Józefczak

Zabawa plastyczna: "Mój portret" :))

Edyta Józefczak

Urodziny Neli 09/09/2021 r.

20.08.2016 r. - to data urodzin naszej koleżanki Neli. Dzisiejszego dnia wszystkie dzieci, zaśpiewały głośno i radośnie "Sto Lat" naszej sympatycznej Jubilatce :)

Droga Nelu !

Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka.

Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego!

Słońca i radości, dużo pomyślności.

Na te urodzinki życzymy zawsze słodkiej minki.

Panie i dzieci z grupy IX   :)******

Edyta Józefczak

WITAMY :))) 01 - 03/09/2021 r.

Z uśmiechem na twarzach powitaliśmy nowy rok szkolny. Rok pełen wyzwań i dobrej zabawy.

Przez wakacje bardzo się za sobą stęskniliśmy i miło Nam,

że znowu możemy się spotykać w przedszkolnych ciepłych murach.

Jeden, dwa, trzy -  zaczynamy...:)))

Alina Hałas

Zamierzenia dydaktyczno - wychowawcze na miesiąc wrzesień.

1. Witajcie w przedszkolu ……...….01 - 03.09.2021
  2. To jestem ja ..………………..…....06 - 10.09.2021
  3. Moja droga do przedszkola ……..13 - 17.09.2021
  4. Nadeszła jesień ………… ….……..20 - 24.09.2021

5.Co robią zwierzęta jesienią?……..27.09 – 01.10.2021

6. Edukacja matematyczna – przeliczanie elementów zbioru w zakresie dostępnym dziecku, porównywanie liczebności, określanie wielkości przedmiotów, ustalanie równoliczności zbiorów poprzez łączenie ich elementów w pary, nakładanie ich na siebie lub przeliczanie. Klasyfikowanie elementów według cech wspólnych.
  10. Wspieranie dzieci w rozwoju czynności intelektualnych.
Zebranie z Rodzicami 03/09/2021 r.

Szanowni Rodzice :)

Serdecznie zapraszam na zebranie organizacyjne,

które odbędzie się 3 września 2021 r. (piątek)

o godzinie 17.45 w sali grupy II.

Edyta Józefczak

Lista dzieci do pobrania.

Lista dzieci grupa IX.

odt30-08-2021[ Pobierz ]