Grupa VII

konsultacje indywidualne :

Mariola Masternak : środa 15.30- 16.00

w roku szkolnym 2019/20

Schodzenie się dzieci: gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne, plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny                       i społeczny dziecka.

Poniedziałek: religia :  10.30- 11.00,  rytmika 11.00- 11.30

Wtorek: język angielski : 9.30- 10.00

Środa: rytmika : 11.30- 12.00 , gimnastyka : 12.00- 12.30

Czwartek: logopedia : 9.30- 10.00 , język angielski : 10.00- 10.30

Piątek: religia: 12.00- 12.30

po obiedzie

• Gr.  II, III, V – leżakowanie, relaksacja; czynności obsługowe; przygotowanie do podwieczorku
  • Gr. I, IV, VI, VII, VIII – odpoczynek poobiedni (zabawy relaksacyjne, czytanie literatury dziecięcej); gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwój umysłowy dziecka, gry                  i zabawy badawcze rozwijające u dziecka zainteresowania otaczającym światem, zajęcia rozwijające muzyczne,  plastyczne i teatralne uzdolnienia dzieci, gry i zabawy wspomagające rozwój ruchowy dziecka,  gry i zabawy tematyczne wspomagające rozwój emocjonalny i społeczny dziecka; praca indywidualna; pobyt w ogrodzie przedszkolnym;  przygotowanie do podwieczorku;

SUKCESY NASZYCH KOLEGÓW Z GRUPY

Wielkie gratulacje dla Antoniego Gontarczyka za udział w  Biegu  Charytatywnym organizowanym przez PKO  Bank Polski.

Brawo Antoś!!!

fot. Mariola Masternak

16.09.2019 r Wiemy jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię.

Kształtowanie prawidłowego zachowania się na ulicy, skrzyżowaniu, bezpieczne poruszanie się po drogach.

Wykonanie pracy plastyczno - technicznej -: uliczne sygnały.

11.09 2019 r OTO JA : MOJE IMIĘ

Moja wizytówka : zabawa z literami. Stwarzanie sytuacji edukacyjnych sprzyjających wyzwalaniu pozytywnej motywacji do nauki czytania , rozpoznawanie i nazywanie różnych stanów emocjonalnych.Praca z książką.

WITAMY W PRZEDSZKOLU GR VII

Witamy w przedszkolu po wakacjach .

Mamy nadzieję ,iż  wszystkie Wasze pociechy  odkryją nowe zainteresowania,

poznają nowych przyjaciół, zdobędą nowe umiejętności, usamodzielnią się w każdych działaniach i każdy dzień będzie dla nich wyjątkowy ....)

Mariola Masternak

Jolanta Barszcz- Skowronek.

PLAN PRACY DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZEJ

NA  WRZESIEŃ 2019 W GRUPIE VII (DZIECI 5 LETNIE)

1. Moja grupa………….. ………...…. 02 - 06.09.2019
  2. To jestem ja ..………………..….... 09 - 13.09.2019
  3. Moja droga do przedszkola ……….16 - 20.09.2019
  4. Idzie jesień przez park, las ….……. 23 - 27.09.2019

6. Klasyfikowanie elementów według cech wspólnych.